Hanna Domańska – APEL O POMOC!

Witajcie!

Na wstępnie chciałbym napisać, że zamieszczam to na mojej stronie tylko z jednego powodu – znam Maćka osobiście i jego córeczkę Hanię też. Wiem jak bardzo potrzebna jest im pomoc i jak kosztowna oraz ciężka jest rehabilitacja. Jeśli ktoś zastanawia się na co przeznaczyć 1% swojego podatku lub zwyczajnie chciałby wspomóc Haneczkę finansowo – to gorąco zachęcam!

Poniżej treść oryginalnego listu jaki zamiesza Maciek. Oryginalna treść listu pochodzi z zeszłego roku.

APEL O POMOC DLA HANECZKI 1 % PODATKU OPP !
KRS: 0000186434

Szanowni Państwo!

Hania1

 

Mam na imię Hania Domańska, w tym roku ukończę 5 lat. Odkąd pamiętam cierpię na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią napięcia czterokończynowego spastycznego, mam dużą wadę wzroku oraz epilepsję. To właśnie dlatego mam tak wielkie trudności z mówieniem, widzeniem i chodzeniem. Pomimo tego jestem wesołą i głodną przygód dziewczynką. Tak jak i Ty mam kolorowe sny i piękne marzenia! Razem z Tatą robimy wszystko co w naszej mocy, by się one spełniły, przy współpracy z lekarzami i rehabilitantami uczę się chodzić i mówić, lecz potrzebne mi jest także Twoje wsparcie. Pieniądze, które dzięki Tobie uda mi się zebrać przeznaczymy w całości na moją rehabilitację, która jest bardzo kosztowna, będę mogła w dalszym ciągu pracować nad tym, aby stać się samodzielną! Dzięki Tobie będę dalej walczyć o moje najpiękniejsze marzenia, jakimi są chodzenie i mówienie 😉 
Haneczka

Hania2

 

Od urodzenia Hania jest pod opieką terapeutów, prowadzona jest stała rehabilitacja, dzięki której osiągnęła postępy. Osiągnięcie przez Hanię dużo lepszych wyników nie jest możliwe bez finansowego wsparcia ofiarodawców, ludzi dobrej woli. Chciałbym, aby moja córka uczestniczyła w turnusach rehabilitacyjnych, które są bardzo kosztowne. Koszt dwutygodniowego turnusu to kwota rzędu 5.000 zł i wiąże się z kilkoma w roku. Bardzo kocham moją córeczkę, dlatego z całych sił walczę, aby wyzdrowiała i mogła w miarę swoich możliwości normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Niestety potrzebne są ogromne nakłady finansowe, dlatego bardzo Państwa prosimy o wsparcie w gromadzeniu środków na leczenie i rehabilitcję Hanny Domańskiej. Każda symboliczna złotówka przybliża nas do wyjazdu na turnus rehabilitacyjny. 
Tata Maciej Domański

Zwracamy się do wszystkich przychylnych Hani osób z prośbą o wsparcie w postaci darowizny, bądź przekazania 1% podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym.

Dane do przekazania 1% podatku w rozliczeniu rocznym:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”

KRS: 0000186434
Koniecznie z dopiskiem – wpisać w rubryce „Informacje uzupełniające? w drugim wierszu poz.124 – Cel szczegółowy 1%:
Na rehabilitację Hanny Domańskiej, symbol 64/D 

Hania3

 

Dane do wpłaty darowizny: 
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
Stawnica 33A, 77-400 Złotów
Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie,
– darowizny na subkonta podopiecznych: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Koniecznie z dopiskiem: Na rehabilitację Hanny Domańskiej, symbol 64/D 

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którym nie jest obojętny los mojego dziecka! 

Tata Haneczki Maciej Domański
http://www.fundacja-sloneczko.pl/wyszukaj.html
http://fundacja-sloneczko.pl/apele/pokaz_opis.php?ida=64/D 

Ps. Prosimy o przesłanie prośby do wszystkich swoich przyjaciół, ludzi dobrej woli … 

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x