Obuwie profilaktyczne dla dzieci

Obuwie profilaktyczne dla dzieci

Każdy rodzic zastanawia się jakie obuwie kupować swoim dzieciom. Lekarze ortopedzi zalecają obuwie profilaktyczne i całkiem słusznie, trzeba dbać o prawidłowy rozwój stóp, kolan i nóg oraz w konsekwencji bioder i kręgosłupa, słowem całej postawy.

Mrugała

Do tej pory stosowaliśmy w domu obuwie firmy Mrugała z serii Porto. To bardzo dobrze wykonane obuwie, które spełnia wszelkie wymagania. Niestety nóżki rosną dość szybko i kapcie trzeba stosunkowo często wymieniać. Obuwie Mrugała do tanich nie należy, ceny na tronie producenta to 145 zł + koszt przesyłki 1. Na Allegro jest nieco taniej, ale zaoszczędzić można tylko kilka lub kilkanaście złotych. Tutaj z pomocą przychodzi nam alternatywne rozwiązanie.

Profilek

Jakiś czas temu tą stronę poleciła mi żona mojego kuzyna. Miałem pewne obawy przed zakupem, ale się w końcu skusiłem i tak się sprawy potoczyły, że zakupiłem aż dwie pary – jedne do domu, a jedne do żłobka. Mowa oczywiście o firmie Profilek z Gdyni. Mogę śmiało napisać, że obuwie niczym nie ustępuje jakością temu od Mrugały, a dodatkowo ma wyśmienitą cenę.

Sprzedaż detaliczna wysyłkowa
sznurowane: rzepy:
I grupa – 45,00 pln I grupa – 50,00 pln
II grupa – 50,00 pln II grupa – 55,00 pln

Przesyłka jednej pary to zaledwie 13 zł, więc wszystko kalkuluje się w rozsądnej kwocie 1/2 ceny jednej pary od Mrugały.

Dodatkowo mamy dostępną pełną rozmiarówkę:

I grupa 18,5 – 11,5 cm
19 – 12 cm
19,5 – 12,5 cm
20 – 13 cm
21 – 13,5 cm
22 – 14 cm
22,5 – 14,5 cm
23 – 15 cm
II grupa 23,5 – 15,5 cm
24 – 16 cm
24,5 – 16,5 cm
25 – 17 cm
25,5 – 17,5 cm
26 – 18 cm

Ja osobiście zamówiłem butki z dwoma rzepami. Wkładają się rewelacyjnie, są wygodne, młody chętnie w nich chodzi. Chronią stópki.

Zamówienie należy złożyć przez email i po potwierdzeniu dostępności dokonać przelewu na wskazane na stronie konto. Jeśli butki są dostępne od ręki to wysyłka jest błyskawiczna, jeśli nie, to muszą je wyprodukować i wtedy zamiast 3 dni jest 4-5 dni, ale i tak wszystko jest spokojnie realizowane w ciągu jednego tygodnia jeśli zamówienie złoży się w poniedziałek.

Ja jestem bardzo zadowolony i bez wątpienia to nie moje ostatnie zakupy na tej stronie. Jeśli ktoś ma inne propozycje i zna dobre strony, gdzie można kupić obuwie profilaktyczne dla dzieci, to zachęcam do komentowania, a ja uzupełnię wpis.

Ciekawostka

Jeśli Wasze obuwie będzie wykonane na zamówienie (nie będzie dostępne od ręki – rozmiar/kolor) to po otwarciu przesyłki poczujecie intensywny zapach jak kiedyś u szewca. Mi się to bardzo pozytywnie. To zapewne zapach kleju i świeżo wyprawionej skóry 🙂

Poniżej kilka zdjęć tych butków, akurat wersja niebieska, bo szare są już w żłobku.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

    • 15,00 zł
    • 21,00 zł
    • odbiór w siedzibie firmy 0,00 zł

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x