LG Optimus Lockscreen – ładny, szybki i lekki

Większość lockcreenów na Androida ma jeden problem – nie potrafią dobrze forsować systemowego lockscreena, przez co nie działają poprawnie. Często odpalają się dwa lockscreeny jednocześnie lub odpala się systemy, aby po chwili zniknąć i pokazać ten drugi.

Jak do tej pory używałem Cover’a – o którym już pisałem wcześniej. Niemniej jako zwolennik częstych zmian i personalizacji systemu stale testują różne rozwiązania. Tym razem natrafiłem na LG Optimus Lockscreen.

Ta aplikacja mnie zaskoczyła. Doskonale forsuje systemowy lockscreen, przez co działa wyśmienicie. Jest bardzo dopracowana, animacje są błyskawiczne i wyglądają obłędnie. Naprawdę kawał dobrej roboty.

Lockscreen jest darmowy, jedynie wyświetla mały pasek z reklamami w swoich ustawieniach, co w żaden sposób nie przeszkadza.

W żaden sposób nie drenuje baterii, a jego działanie nie jest zauważalne w systemie.

Jest bardzo wiele opcji konfiguracyjnych. Można zmienić praktycznie wszystko – tapetę, rodzaj animacji, wielkość i rodzaj czcionek, skróty, informacje na ekranie, wyświetlanie belki powiadomień, dźwięk podczas blokowania i odblokowania ekranu itp.

Naprawdę warto przetestować. Mnie się bardzo podoba i na jakiś czas na pewno zagości na moim ekranie blokady.

LG Optimus Lockscreen można pobrać ze sklepu Google Play pod tym adresem 🙂

Poniżej kilka screenów z telefonu.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x