Nowe pomysły, zmiany na stronie

Dzisiaj trochę z innej beczki. Przyszło mi do głowy kilka nowych pomysłów. Postanowiłem póki co zająć się tylko dwoma, chociaż jeden z nich jest znacznie bardziej rozbudowany niż by się wydawało.

Pierwszy pomysł, to stworzenie nowej kategorii i linka do niej w dziale LINKI. Sam dział LINKI nieco przebudowałem. Teraz można tam znaleźć kategorie Aplikacja za 50 groszy oraz Drastyczne filmy [18+]. Ta pierwsza kategoria to nowy cykl, raz na tydzień będę tam dodawał informację o aktualnej promocji w Sklepie Play. Druga kategoria, to dostępny już wcześniej w dziale BEZ CENZURY [18+] link do kategorii zawierającej drastyczne filmy. O ile wpisy z tagiem Aplikacja za 50 groszy widoczne są na stronie głównej, o tyle tag Drastyczne filmy nie pojawia się na głównej. Żeby ułatwić dotarcie do tej kategorii dodałem ją właśnie w dziale LINKI. Wracając do tematu stworzenia nowej kategorii. Chciałbym utworzyć ją pod tytułem Dobry film. Będzie to (mam nadzieję) dodawany codziennie jeden film, jaki uważam za godny uwagi. Wpisy tej kategorii nie będą widoczne na stronie głównej, a jedynie w linku prowadzącym do niej. Mam nadzieję, że taka forma Wam się spodoba. Zobaczymy ile starczy mi czasu i zapału, żeby raz dziennie aktualizować tą kategorię.

– AKTUALIZACJA –

Menu zostało ponownie przebudowane i teraz kategorie trafiły do menu CYKLE, a Teorie i spostrzeżenia wylądowały w menu ARTYKUŁY.

Drugi pomysł jest nieco bardziej skomplikowany. Mam tu na myśli forum. Oczywiście marzy mi się miejsce, które będą odwiedzać ludzie, a nie tylko roboty, dlatego projekt musi być dobrze przemyślany i atrakcyjny dla odbiorcy. W tej chwili prowadzę kilka swoich projektów i chciałbym aby ewentualne forum było wspólne dla nich wszystkich. Nie wiem jeszcze jak to rozdzielić w samym skrypcie, ale to tylko kwestia odpowiedniej struktury forum. Nie ukrywam, że takie forum to również dla mnie ciekawe miejsce i zbiór rzeczy, które zwyczajnie nie wiadomo jak wstawić na stronę. Sama strona od dawna służy mi za skarbnicę różnej wiedzy i często z niej korzystam, ale nie wszystko mogę tutaj dodać. Poniżej macie ankietę odnośnie rozszerzenia funkcjonalności o forum. Bardzo proszę o wzięcie udziału w tej ankiecie, bo chciałbym poznać Wasze opinie.

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x