OS X – promocje na aplikacje

Pewnie każdy posiadacz Mac’a szuka okazji do nabycia interesujących go aplikacji w promocyjnych cenach, a najlepiej za darmo. Ja również codziennie sprawdzam sobie jakie to nowe promocje przygotowali deweloperzy i chętnie z nich korzystam. Oczywiście na początku wybieram opcję aplikacji ze 100% zniżką, ale jak czegoś naprawdę potrzebuję, to i czasem zadowalam się 50% upustem.

Sposobów na zdobywanie aplikacji w okazyjnych promocjach jest kilka. Najlepszym rozwiązaniem z mojego punktu widzenia jest aplikacja Apps On Sale – dostępna z poziomu OS X. Sprawdza się doskonale i pozwala w wygodny sposób przeglądać aplikacje. W razie potrzeby łatwo przeniesie nas do Mac App Store. Naprawdę polecam.

Innymi sposobami jest przeglądanie witryn internetowych zawierających zbiór aplikacji w promocji. Działa to na tej samej zasadzie, co Apps On Sale, ale moim zdaniem jest mniej wygodne. Przykładowe strony:

Jeśli ktoś nie chce przegapić żadnej promocji, to warto sprawdzać wszystkie te źródła. A może ktoś ma jeszcze inne sposoby polowania na aplikacje? Jak coś to piszcie w komentarzach.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x