Dobry film – Kronika opętania (2012)

Propozycja na dziś: Kronika opętania (2012)

Moim zdaniem bardzo dobry film, fajna fabuła i ciekawe motywy. Ciekawostką jest to, że dybuk mówi po polsku i nie ma tłumaczenia żadnego 🙂 Jak ktoś ogląda ten film w nocy na słuchawkach to może się nieźle przestraszyć jak nagle usłyszy głos dybuka mówiącego w naszym ojczystym języku.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x