Informacje administracyjne

Pojawiło się kilka zmian na stronie. Przede wszystkim utworzyłem stronę Plany rozwojowe, jest ona dostępna w menu Linki (po najechaniu myszką). Będę tam zamieszczał wszystkie moje pomysły, jakie chcę zrealizować – również tytuły artykułów, jakie powstaną. Te, które obecnie są w fazie realizacji zaznaczam na zielono.

Dodatkowo chciałbym przypomnieć, że w menu Cykle są obecnie 3 pozycje, z których tylko Aplikacja za 50 groszy pojawia się na stronie głównej w formie newsa. Pozostałe dwa są aktualizowane na bieżąco, ale nie pojawiają się na stronie głównej, trzeba dopiero wybrać odpowiednią kategorię lub skorzystać z linka w menu. Polecam zapoznać się z tymi cyklami, bo mogą okazać się ciekawe dla niektórych.

Planuję też rozbudowę strony o nowe działy i nowe cykle oraz napisanie kilku artykułów, ale można o tym przeczytać na stronie poświęconej planom rozwojowym, o której napisałem powyżej. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, sugestie, chciałby, aby coś pojawiło się na stronie to zapraszam serdecznie do wyrażania swojej opinii. Można to zrobić przez Forum lub tutaj w komentarzach. Obiecuje, że żaden głos nie zostanie pominięty.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x