Genesis Thor 420 RGB Slim w dobrej cenie

Zastanawiałem się od dawna nad zmianą klawiatury na mechaniczną, ale jedyną rzeczą, która mnie przed tym powstrzymywała był wysoki profil klawiszy. Do czasu, aż odkryłem Genesis Thor 420 RGB Slim. Sprawdziłem ceny i niestety w moim ulubionym sklepie 400zł, w niektórych pojawiała się za nieco ponad 300zł. Teraz nadarzyła się niebywała okazja zakupić ją za 249zł. W takiej cenie możną ja wyrwać w MediaMarkt lub na Allegro (również od MediaMarkt).

Byłem dzisiaj w sklepie (MM w Magnolii we Wrocławiu) i zapas był jeszcze spory. Oczywiście zakupiłem jedna sztukę.

Ma mój ulubiony układ klawiszy z płaskim enterem, długim backspace i długimi shiftami.

Nie pobieram dodatkowego oprogramowania do niej, bo mi konfiguracja makr nie jest potrzebna, a całą resztę ustawień można zrobić bezpośrednio z klawiatury.

Póki co przesiadka z A4 KV-300H wychodzi mi całkiem dobrze, może jest nico inny rozstaw klawiszy, ale to zapewne kwestia przyzwyczajenia. Klawiatura nie jest głośna, choć wyraźnie głośniejsza od KV-300H, no ale wiadomo – to jest mechaniczna klawiatura, więc nigdy nie będzie tak cicha, jak membrana.

Link do promocji MM – Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB

Bardzo sensowny test tej klawiatury:

Jedyna uwaga, jaką chciałbym tu napisać to faktycznie nieco się może ślizgać, chociaż u mnie ten problem nie występuję, bo mam na biurku matę Roccat Kanga XXL.

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x