Orange – Internet mobilny przyspiesza

Wczoraj pierwszy raz zauważyłem, że mój telefon łapie zasięg oznaczony 4G. Bardzo się zdziwiłem, gdyż wcześniej było tylko H+.

Byłem na rogu ul. Lwowskiej i Pereca we Wrocławiu. Pomyślałem – sprawdzę jaki transfer oferuje to 4G. No i sprawdziłem – wynik jest co najmniej zadowalający:

4gOrange_b

Pawie 46Mb/s pobieranie i prawie 22Mb/s wysyłanie. To wszystko w sieci Orange. W domu na Osiedlu Dworek również mam zasięg 4G – przynajmniej tak pokazuje telefon (testu jeszcze nie robiłem).

Sprawa jest o tyle ciekawa, że za 44,95zł w Orange możemy otrzymać Internet mobilny z limitem 35GB danych / miesiąc + nielimitowany transfer od 0:00 do 8:00.

Całą ofertę można zobaczyć tutaj na stronie Orange. To może być doskonała alternatywa dla łącza kablowego – pod warunkiem, że mamy zasięg 4G w domu.

Nie tylko w kwestii Internetu mobilnego coś się ruszyło. Czekam obecnie na technika (będzie w czwartek) i mają mi zaproponować łącze vDSL do 80Mb/s pobieranie, do 8Mb/s wysyłanie – w tej samej cenie, co obecnie mam 20Mb/s Neostradę. Tłumaczą to rozbudową centralki itp… zobaczymy jak to pójdzie – dam znać. Chyba, że zdecyduję się zrezygnować z łącza kablowego na rzecz tego mobilnego potwora 4G. Muszę tylko przeliczyć, czy 35GB transferu miesięcznego to dla mnie wystarczająca ilość.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x