Zamknięcie Games Republic

Dodałem właśnie maila od Games Republic, że planują zamknięcie tego serwisu, a użytkownicy dostęp do swojego konta mają tylko do 31 stycznia 2017. Poniżej cała treść maila:

Drogi Użytkowniku,

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie ważnej informacji dotyczącej Games Republic.

Zdecydowaliśmy o zamknięciu sklepu GamesRepublic.com z końcem 2016 roku. Dziś wyłączamy możliwość realizowania zakupów. Jednocześnie informujemy, że użytkownicy będą mogli logować się na swoje konta w celu pobrania zakupionych gier do 31 stycznia 2017.

Jeśli złożyłeś na Games Republic zamówienie przedpremierowe na jakikolwiek tytuł, którego premiera zapowiedziana jest na 2017 rok, w ciągu kilku dni Twoje zamówienie zostanie anulowane, a pieniądze zwrócone na konto.
Jednocześnie wszystkie zamówienia przedpremierowe na gry Beat Cop i Tower 57 zostaną zrealizowane. W osobnej wiadomości e-mail wszyscy, którzy zamówili którąś z powyższych gier, otrzymają klucz Steam, który doda tytuł do biblioteki gier. Gry zostaną aktywowane na Steam w momencie ich premiery.

Przypominamy, że do 31 stycznia 2017 roku każdy użytkownik Games Republic może zalogować się na swoje konto w celu pobrania kupionych gier. Po tym terminie nie będzie możliwości logowania w sklepie GamesRepublic.com.

W imieniu całego Zespołu Games Republic dziękujemy Ci za Twoje wsparcie. Wspólne budowanie Games Republic to była dla nas wielka przygoda.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem
support@gamesrepublic.com.

Pozdrawiamy,
Zespół Games Republic

 Warto więc zawczasu pobrać lub zarejestrować swoje gry na platformie Steam.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x